БЛОГ

SAMSUNG СТВОРИЛА ЕКОЛОГІЧНЕ ПАКУВАННЯ
17 Січня 2020

Компанія Samsung Electronics представила унікальну упаковку для навколишнього середовища, в якій в майбутньому буде поставлятися продукція компанії. 

Спеціальна конструкція коробки робить її будиночком для домашніх вихованців або меблями. Упаковка, виготовлена ​​з екологічно чистих матеріалів, називається Eco-Package. Зараз вона використовується в поставках телевізорів The Serif, але в майбутньому компанія планує використовувати її для інших побутових приладів.

Коробка складається з декількох модульних сегментів, які є елементами інтер’єру, спеціальних коробок для зберігання і багато чого іншого.

“Клієнти тепер можуть не викидати упаковку, а перетворити її в корисну річ, не забруднюючи навколишнє середовище. Коробка, при бажанні, може бути перетворена в тумбочку або будиночок для тварин”, – йдеться в повідомленні Samsung.

ib-ebk1f4aff_f250c0eb

ВЧЕНІ ЗНАЙШЛИ НАЙСТАРІШИЙ МАТЕРІАЛ У СВІТІ
14 Січня 2020

Група вчених із США і Швейцарії виявила найстаріший матеріал на Землі, якому близько 7,5 мільярда років. 

Він потрапив на Землю із космосу разом із метеоритом Мерчисон, який впав в Австралії у 1969 році. Дослідники взяли частинки метеориту і перетворили їх в порошок. Цю пасту розчинили в кислоті, аби залишити лише зоряний пил.

«Це схоже на спалювання сіна, аби знайти у ньому голку», — сказав куратор Чиказького музею і доцент Чиказького університету Філіп Хек.

Аби визначити вік цього пилу, вчені встановили, скільки на нього впливали космічні промені. Вони є частинками високої енергії, які подорожують через нашу галактику і проникають у тверду матерію. 

Відтак науковцям вдалося виявити переважно частинки, яким від 4,6-4,9 мільярда років. Для порівняння Сонцю 4,6 мільярда років, а Землі 4,5. Водночас в метеориті є і пил, якому близько 7,5 мільярда років. Науковці також зазначають, що в ньому, ймовірно, є і ще старіші частинки.

medium (1)

НІМЕЦЬКА КОМПАНІЯ ВИПУСТИЛА БАГАТОРАЗОВІ ЧАШКИ З КАВОВОЇ ГУЩІ
9 Січня 2020

Німецька компанія Kaffeeform виробляє багаторазові чашки з кавової гущі для того, щоб зменшити використання пластику.

Зараз такі чашки використовують 20 берлінських кав’ярень і 150 постачальників по всій Європі. Проект заснував Джуліан Лехнер з Берліна. Ідея створювати посуд з кавової гущі з’явилася, коли він навчався в школі дизайну і зауважив, що його однолітки щодня вживали дуже багато кави. Тож він вирішив зменшити використання пластика і утилізовувати використану кавову гущу.

Спочатку кавову гущу сушать і змішують з рослинними волокнами, природними смолами і насінням бука. Цей продукт формують під впливом тепла і тиску. Гущу з шести чашок можна перетворити в одну чашку і блюдце. Кінцевий продукт на 100% біорозкладний. Матеріал, з якого виготовляють посуд, також придатний для миття в посудомийній машині.

this-berlin-company-is-turning-coffee-grounds-into-recycled-reusable-cups