БЛОГ

Ring Always Home Cam – домашній дрон для відеоспостереження
22 Жовтня 2020
Нещодавно презентували Ring Always Home Cam – домашній дрон-камера для відеоспостереження.
Корпорація Amazon анонсувала випуск літаючої системи відеоспостереження під назвою Ring Always Home Cam. Домашній електронний охоронець здатний робити перевіркові обльоти за заздалегідь заданими в додатку маршрутами. Передбачається або автоматичний запуск дрона у зв’язку зі спрацюванням датчиків несанкціонованого проникнення в приміщення, або примусовий, за бажанням власника будинку.

 

Як заявляють в Ring, завдання Always Home Cam – замінити безліч набір камер спостереження. Якщо мова йде про великий будинок то таких камер часом дійсно потрібно встановити багато. В даному ж випадку виходить що досить лише одного. Ще Always Home Cam можна використовувати та в особистих цілях. Наприклад, перевірити, чи не забув хтось закрити вікно, вимкнути плиту або нагодувати кота.

Always-Home-Cam
СТАЛО ВІДОМО, КОМУ ПРОДАДУТЬ КИТАЙСЬКУ ЧАСТКУ TIKTOK
14 Вересня 2020

Компанія ByteDance відмовилася продавати американський сегмент TikTok корпорації Microsoft, вона обрала ІТ-компанію Oracle.

 

ByteDance має намір зробити заяву, в якій назве Oracle “надійним технологічним партнером” в США. Запланована угода не буде прямим продажем активів TikTok, скоріше, це буде якесь партнерство. Окремі інвестори ByteDance, зокрема американські інвесткомпанії Sequoia Capital і General Atlantic, одержать частки в спільному підприємстві, яке буде створено в рамках угоди.

 

Наступним кроком має стати схвалення угоди Білим домом і Комітетом з іноземних інвестицій США. 

 

Нагадаємо, що 7 серпня президент США Дональд Трамп підписав два укази, які забороняють громадянам США укладати угоди і здійснювати транзакції з китайськими компаніями ByteDance і Tencent. Ці компанії володіють TikTok і WeChat.

prodvizhenie-i-raskrutka-v-tiktok-s-nulya-696x365