“Інформаційні термінали Києва” – веб-орієнтоване програмне забезпечення, метою якого є інформування громадян про послуги об’єктів туристичної сфери м. Києва, режими їх роботи, довідкові телефони, веб-сайти, їх територіальне розміщення та складання карти маршруту.

Переваги системи:

  • Легкість та зручність в користуванні;
  • Більше 1000 туристичних об’єктів на карті м. Києва;
  • Можливість сформувати свій власний унікальний туристичний маршрут;
  • Опція зворотнього виклику та список телефонів екстрених і аварійних служб м. Києва;
  • Усі актуальні новини культурної столиці в одному місці.

Основою ціллю реалізації системи “Інформаційні термінали Києва” було створення середовища, де кожен користувач матиме можливість отримати актуальну інформацію про заходи, події і цікаві туристичні місця у Києві. У системі зібрана інформація про більше ніж 1000 визначних місць Києва, до яких входять пам’ятники, собори, парки, театр та багато іншого, що дозволяє тримати руку на пульсі культурного життя столиці.

Унікальною особливістю програмного забезпечення є кастомізація туристичного маршруту під унікальні потреби користувача. В системі присутня інтерактивна мапа міста з усіма туристичними об’єктами, на якій користувач може відзначити лише цікаві для нього місця, а система сформує максимально зручний маршрут та надішле його на електронну пошту користувача.