fbpx
Basic Group

Філософія

Великі організації часто зіштовхуються з тим, що дрібні, вузькоспеціалізовані компанії неспроможні повністю задовольнити їхні запити через відсутність необхідних для цього ресурсів та компетенції. З метою розробки комплексних IT-рішень і надання якісних та оперативних послуг ми об’єднали найкращі компанії в галузі інформаційної діяльності й залучили провідні наукові інститути.

BASIC GROUP має вражаючий досвід роботи у впровадженні подібних рішень як у державних, так і в приватних компаніях. Кожен наш проект передбачає саме той набір послуг, який максимально сприятиме підвищенню ефективності діяльності Вашої організації, враховуючи всі особливості ринку, на якому вона працює. Професіоналізм нашої команди підтверджується тривалим досвідом співробітників у цій галузі та численними інноваційними розробками.

BASIC GROUP дозволить клієнтам нарешті не переривати роботу на вирішення другорядних питань інформаційного забезпечення, а присвятити основний час вивченню важливих аспектів діяльності компанії.

Місія

Комплексний підхід до надання рішень, незалежно від сфери діяльності Вашої компанії.

Історія

Ідея створення нової організації, не схожої на інші, з широким спектром послуг, з’явилася після аналізу ринку IT-послуг. З’ясувалося, що серед тисяч пропозицій дуже важко знайти компанію, яка може готувати комплексні рішення завдань будь-якої складності, розробляти такі продукти і надавати послуги на такому рівні, щоб кожен Замовник залишався дійсно задоволеним. Так почалися переговори з провідними компаніями в галузі IT-послуг щодо об’єднання кращих фахівців цієї області, й у 2012 р. було створено BASIC GROUP – групу компаній, що надає комплексні послуги у сфері інформаційних технологій.

До складу BASIC GROUP входять компанії, що добре зарекомендували себе на ринку IT-послуг, які пройшли довгий шлях формування, мають колосальний досвід роботи з найбільшими компаніями України і не тільки. Широкий спектр послуг дозволяє розробляти комплексні рішення з надання IT-послуг, задовольняти будь-які побажання Замовника.
Кожен новий проект BASIC GROUP – реалізація нових ідей, рух вперед, співпраця з клієнтом, яка приносить задоволення та прибуток.

Basic Group — одна з провідних IT-компаній, яка спеціалізується на розробці комплексних IT-рішень і надає якісні послуги в сфері інформаційних технологій. Наша місія — це комплексний підхід до надання IT-послуг і впровадження інноваційних рішень незалежно від сфери діяльності компанії. BASIC GROUP  об’єднує кращих фахівців провідних компаній України у сфері ІТ. Кожен працівник BASIC GROUP – професіонал з досвідом роботи в галузі впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, консалтингу, цифрового маркетингу, сертифікації білінгових систем і якості телекомунікаційних послуг, організації он-лайн трансляцій, розробки програмного забезпечення, впровадження та підтримки комплексних IT-рішень незалежно від сфери діяльності Вашої компанії.