Elect.pro  надає звичні в бізнесі інструменти, такі як: планування, рішення з організації роботи команди, соціологія та маркетинг, аналітика, геоінформаційні системи – зведені в одне рішення для управління політичними процесами. Загальна мета продукту – надати замовнику «відкритий код» визначеної території, та організувати її соціальне освоєння та управління.

eMap

eMap – це система автоматизації роботи штабу депутата (партії), що являє собою єдине веб-середовище для організації якісної роботи команди, де вся інформація впорядкована, а взаємодія з виборцями налагоджена. Це інструмент синхронної роботи кожного співробітника штабу з великими обсягами інформації в табличній і картографічній формах. Система має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і ергономічний дизайн, що додатково спрощує та прискорює роботу. eMap може працювати в режимі схематичної та супутникової карти з можливістю автоматичного пошуку об’єктів і пов’язаних із ним елементів.

eCast

eCast – це Ваша власна, альтернативна ЦВК, система, що дозволяє оперативно реагувати на порушення на дільницях і проводити паралельний підрахунок голосів у день виборів, забезпечуючи прозорість і об’єктивність їх результатів. eCast – це Ваша власна, альтернативна ЦВК, система, що дозволяє оперативно реагувати на порушення на дільницях і проводити паралельний підрахунок голосів у день виборів, забезпечуючи прозорість і об’єктивність їх результатів.

 

Компанія Basic Group має право представляти інтереси власників програмного продукту та надавати послуги щодо локалізації, адаптації (кастомізації), втановлення, налаштування та супроводження програмного продукту Elect.pro на території країн Європи та колишнього СРСР.