Elect.pro – система управління виборчою кампанією, що поєднує в собі управління діяльністю штабу, контроль ефективності штабних та польових співробітників, управління зверненнями виборців, облік ресурсів штабу. Elect.pro забезпечує комплексний супровід протягом перевиборчого та післявиборчого періодів, що дозволяє завжди приймати своєчасні та ефективні рішення. Система доступна на всіх типах приладів за рахунок мобільної версії, а зручний Телеграм Бот значно спрощує роботу “в полях” та допомагає бути завжди в курсі подій завдяки зручним сповіщенням.

У рамках Elect.pro було розроблено рішення eCast – система для ефективного супроводу дня голосування. Завдяки eCast з’являється можливість контролювати кожен етап дня виборів, маючи постійний доступ до оперативної інформації з кожної ДВК. 

Вчасне реагування на порушення та скарги на дільницях, моніторинг явки, збір та обробка протоколів в електронному вигляді, ведення альтернативного підрахунку голосів, що забезпечує прозорість та об’єктивність результатів на будь-якому етапі виборчого процесу – ключові можливості eCast.

Cистема Elect.pro протягом останніх 6 років використовується як політичними партіями, так і депутатами та кандидатами мажоритарних округів для організації роботи  на територіях різних розмірів та зарекомендувала себе як надійний та сучасний продукт.