eCast – це, без перебільшень, Ваша власна, альтернативна ЦВК. Це автоматизована система, створена за допомогою інформаційних технологій, яка дозволяє контролювати кожен етап дня виборів, маючи постійний доступ до оперативної інформації з кожної ДВК, і вести паралельний підрахунок голосів, забезпечуючи, таким чином, прозорість і об’єктивність результатів.

З технічного погляду eCast – це веб-орієнтоване програмне забезпечення з інтегрованим центром обробки SMS. Сутнісно – це інструмент, що дозволяє оперативно збирати та зводити дані від спостерігачів з усіх ДВК. Завдяки автоматизації цього процесу дані оновлюються в режимі онлайн, і це дає можливість вчасно відреагувати та вирішити можливі загрози прозорості виборів.

eCast вирішує головну проблему сьогодення – неможливість комплексно проконтролювати перебіг дня виборів на всіх ДВК. Якщо цей процес не автоматизований, то він довгий, дорогий і неточний. Адже децентралізована база даних, неналагоджена комунікація, людський фактор, паперовий документообіг унеможливлюють оперативне вирішення проблем.

Всі ці перепони усуває система eCast, яка дає можливість моніторити в реальному часі потік інформації на всіх ДВК, тримати постійний зв’язок з усіма учасниками (зокрема, спостерігачами та юристами) і – головне – робити це максимально оперативно завдяки автоматизації всіх операцій.

Система працювала на виборах до Верховної Ради України та отримала позитивні відгуки від керівника Секретаріату партії “БПП Солідарність” Максима Саврасовапосилання на статтю: https://ain.ua/2014/11/27/552150

 

Компанія Basic Group має право представляти інтереси власників програмного продукту та надавати послуги щодо локалізації, адаптації (кастомізації), втановлення, налаштування та супроводження програмного продукту Elect.pro на території країн Європи та колишнього СРСР.