eCastавтоматизована система супроводження дня голосування (явка, голоси, скарги), яка дозволяє контролювати кожен етап дня виборів, маючи постійний доступ до оперативної інформації з кожної ДВК. Також система надає можливість вести альтернативний підрахунок голосів, що забезпечує прозорість та об’єктивність результатів на будь-якому етапі виборчого процесу.

eCast була впроваджена у провідних українських політичних партіях, починаючи з 2014 року:

 

Штаб партії “Європейська солідарність”. 2019

У День Виборів система надавала такі широкі можливості моніторингу та контролю, як збір результатів явки, фіксація порушень на дільницях, з понад 32 тисяч ДВК, забезпечувала альтернативний підрахунок голосів і контроль правильності та цілісності даних при передачі протоколів із дільниць до ОВК.

Наглядачі з кожної ДВК мали можливість оперативно завантажувати інформацію щодо явки виборців та фіксувати порушення через мобільний інтерфейс. Процес отримання даних контролювався операторами кол-центру та юристами за допомогою зручних нагадувань та звітів. Усі дані автоматизовано оброблялися системою та відображалися в зручному вигляді графіків та теплових мап.

eCast надала можливість моніторити в реальному часі потік інформації з тисяч виборчих дільниць одночасно, підтримувати постійний зв’язок з усіма спостерігати та користувачами і, головне, робити це максимально оперативно завдяки автоматизації.

 

Штаб партії “Блок “Петра Порошенка”. 2014

Організація супроводу Дня Виборів, моніторингу та паралельного підрахунку голосів в онлайн режимі. Робота була побудована на отриманні спеціальних смс-повідомлень від наглядачів виборчих дільниць про їх роботу та явку виборців. Система забезпечувала подальшу обробку отриманих даних із візуалізацією у вигляді графіків та теплових мап.

eCast надала можливість оперативного реагування на порушення на ділянках та запобігання сторонньому впливу на результат виборів.

 

eCast виконує комплекс усіх можливих і необхідних операцій, перетворюючи штаб на ефективний ситуаційний центр.