Basic Group

TESLA ПОЧАЛА УСТАНОВКУ СОНЯЧНОЇ ЧЕРЕПИЦІ В БУДИНКАХ КЛІЄНТІВ

41
Компанія Tesla почала установку дахів першим замовникам з числа клієнтів. Установку спочатку відпрацювали на будинках співробітників компанії. Квадратний метр даху від Tesla і SolarCity коштує клієнтам 220 доларів, що дуже недешево, зате латати її в найближчі тридцять років точно не доведеться – Tesla дає гарантію.
 
Поставки клієнтам планували почати раніше, але кілька разів відкладали через різні проблем, у тому числі пов’язаних з поставкою комплектуючих. Проте, не дивлячись на всі проблеми, компанія почала установку всім, хто вніс передоплату в розмірі тисячі доларів. Для того щоб не зменшувати обертів і виконати необхідний обсяг поставок, компанія перенесла виробництво з невеликої каліфорнійської фабрики на велике виробництво в штат Нью-Йорк, де над складанням елементів дахів трудяться близько 500 співробітників.
 
Попередні замовлення на дахи почали приймати навесні 2017 року – тоді, після презентації Ілона Маска, дахи зацікавили багатьох, адже зовні вони нічим не відрізняються від звичайних. Крім того, клієнт самостійно може вибрати забарвлення, що імітує різні матеріали. Міцність пластин забезпечує спеціальне скло, а за накопичення енергії відповідають батареї PowerWall, які поставляються в комплекті з дахом