Basic Group

TAG HEUER ПРЕДСТАВИВ МОДУЛЬНИЙ СМАРТ-ГОДИННИК ЗА $ 1600

85 (1)
Швейцарський виробник елітних хронометрів Tag Heuer анонсував вихід власного смарт-годинника з операційною системою Android Wear 2.0. Пристрій під назвою Connected Modular 45 було створено у співпраці з Intel.
 
Новинка отримала GPS-модуль, датчик NFC для безконтактної оплати і 1,39-дюймовий екран з високою роздільною здатністю. В основі хронометра лежить процесор Intel Atom Z34XX. Годинники захищені від вологи і здатні витримати занурення під воду до 30 метрів. При цьому у гаджета немає ні підтримки LTE, ні пульсометра.
 
Модульність Connected Modular 45 полягає в тому, що їхній власник зможе вибрати з безлічі компонентів перед покупкою: колірні рішення, застібки, браслети. Коли ж апаратне забезпечення моделі застаріє, основний модуль можна буде прибрати і замість нього помістити в корпус звичайний механічний.
 
Годинники пропонуються у виконанні з сатинованого або полірованого титану, з покриттям з рожевого золота або з чорної кераміки з діамантами. Можна також замовити модель індивідуального дизайну, обравши свою з 56 різних модифікацій.
 
Ціна на новинку стартує від $ 1600.