Basic Group

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАМОВЛЕННЯМ ОБІЙШОВ ВСІХ ПОПЕРЕДНИКІВ

31

США – одна з країн так званої «першої хвилі» початку продажів Samsung Galaxy Note 8, яка стартує 15 вересня поточного року. Наскільки популярною виявиться корейська новинка, вірогідно скаже тільки квартальна статистика, однак дані за попередніми замовленнями в Штатах дозволяють говорити про успіх моделі вже зараз.
 
Конкретні цифри Samsung Electronics America не приводить, але стверджує, що кількість яка виявила бажання придбати фаблет досягло максимуму за всю шестирічну історію серії Note.
 
Нагадаємо, що Samsung Galaxy Note 8 був анонсований 23 серпня 2017 року на спеціальному заході в Нью-Йорку. Смартфон отримав 6,3-дюймовий «безмежний» дисплей Super AMOLED з співвідношенням сторін 18,5: 9, подвійну тильну камеру і вдосконалений стилус S Pen.
 
Galaxy Note 8 – це перший фаблет сімейства після торішнього провалу Note 7. Проте, як видно, має погану славу вибухонебезпечного попередника на ньому ніяк не позначилася. Чи не відлякала потенційних покупців і висока ціна пристрою, яка складає близько 1000 євро. Тільки в перший день після анонса на нього було оформлено 395 000 попередніх замовлень, тоді як попередній продаж Note 7 досягли позначки 380 000 тільки після закінчення 13-денного періоду.