Basic Group

RAZER ПРЕДСТАВИЛА БЕЗДРОТОВУ КОМП’ЮТЕРНУ МИШУ, ЯКА ЗАРЯДЖАЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ КИЛИМОК

14
На CES 2018 представили нову технологію HyperFlux Wireless Power. Вона призначена для безперебійної передачі енергії з бездротового зарядного килимка для мишки на саму мишку. Про це повідомляє Pocket-lint.
 
Новий пристрій представив Razer – виробник ігрових периферійних пристроїв. Компанія вирішила зробити використання комп’ютерної миші максимально комфортним і, здається, у неї це вийшло. Завдяки новій технології, питання про зарядку або заміні батарейок в ній зникає, оскільки тепер енергією мишку буде забезпечувати спеціальний килимок. Це означає, що вона стане однією з найлегших і зручних мишок на ринку.
 
HyperFlux Wireless Power буде використана в мишці Razer Mamba Hyperflux і килимку для миші Firefly HyperFlux. Нова Razer Mamba Hyperflux може похвалитися 16 000 DPI з 5G оптичним датчиком. Вона також використовує технологію адаптивної частоти Razer, яка активно сканує і переключається на найсильніший сигнал у діапазоні частот 2,4 ГГц для забезпечення стабільності під час гри. Крім того, в нових продуктах буде технологія освітлення Razer Chroma.
 
Ця нова бездротова мишка буде доступна в березні 2018 роки за 249 доларів США.