БЛОГ

ПРЕДСТАВЛЕНИЙ МОБІЛЬНИЙ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНИЙ БУДИНОК TESLA
17 Серпня 2017
88

Tesla представила новий продукт – мобільний будинок на колесах під назвою Tiny House, який буде поєднувати в собі напрацювання компанії в сфері енергоефективності, такі як сонячні панелі і побутові акумуляторні системи Powerwall.
 
Компактний пересувний будиночок від Tesla переміщається за допомогою електрокроссовера Model X і призначений для «навчання громадськості того, як створювати, зберігати і використовувати поновлювані джерела енергії для свого будинку».
 
Мініатюрне житло містить мобільну студію і конфігуратор Tesla, які покликані допомогти домовласникам спроектувати сонячну електростанцію і систему зберігання енергії для їх будинків. Зрозуміло, що «Tesla Tiny House» сам на 100% живиться відновлюваною енергією за рахунок невеликого сонячного модуля.
 
Мобільний будинок Tesla відправляється в тур по Австралії, який пройде по всіх великих містах, проте компанія залишає можливість «запросити» Tesla Tiny House приїхати в будь-яке інше місто через свій веб-сайт. Всі охочі можуть розраховувати на індивідуальні освітні консультації зі співробітниками Tesla, які розкажуть про нові енергетичні продукти компанії.
 
SAMSUNG ГОТУЄ BIXBY ДО ГЛОБАЛЬНОГО ЗАПУСКУ
15 Серпня 2017
19 (1)
Голосовий помічник Samsung нарешті заговорить на нових мовах
Голосовий помічник був представлений кілька місяців тому, але до цих пір працює тільки в Південній Кореї і США. Samsung планує виправити цю ситуацію.
Samsung оновила офіційний додаток «Контакти», вказавши в списку змін, що Bixby англійською запускається в усьому світі. Конкретної дати запуску немає, але, швидше за все, це станеться найближчим часом.
Bixby був представлений навесні 2017 року. Передбачалося, що на старті продажів Galaxy S8 голосовий асистент зможе розпізнавати 7-8 мов, але він нічого не розпізнавав. Підтримка корейської мови з’явилася в травні, а англійської – в середині липня, але тільки для жителів США.
Samsung Bixby отримав багато негативних відгуків. Голосовий помічник не може відповісти на найпростіші запитання, наприклад, на питання «Хто є президентом США» голосовий помічник показує прогноз погоди.
КОРИСТУВАЧІ WHATSAPP ЗМОЖУТЬ ВІДПРАВЛЯТИ І ОТРИМУВАТИ ГРОШІ
15 Серпня 2017
32
Відповідна функція була виявлена в останній бета-версії WhatsApp для Android. Раніше співзасновник месенджера заявив, що компанія розглядає можливість інтеграції платіжних послуг в WhatsApp .
WhatsApp скоро додасть функцію Payments, яка дозволить користувачам відправляти і отримувати гроші прямо в месенджері. Перекази будуть здійснюватися через міжбанківську платіжну систему UPI. Поки що невідомо, в яких країнах буде працювати нова функція і чи буде WhatsApp брати комісію за перекази.
Співзасновник месенджера Брайан Ектон відвідав в лютому Індію. Там він зустрівся з міністром комунікацій і інформаційних технологій і визнав, що його компанія розглядає можливість інтеграції платіжних послуг в WhatsApp.
Перші повідомлення про те, що WhatsApp запустить грошові перекази, з’явилися в квітні 2017 року. Тоді на сайті компанії з’явилася інформація про вакансії, пов’язані з цифровими транзакціями.
Грошові перекази є і в Facebook Messenger, а восени будуть доступні і в iMessage, але тільки для жителів США.
APPLE ІНВЕСТУЄ В ТЕХНОЛОГІЇ МАЙБУТНЬОГО
15 Серпня 2017
30
Apple збільшила фінансування відділу досліджень і розробок. У третьому кварталі цього року компанія інвестувала в створення нових технологій 6,5% доходу від продажів. Одним з головних вкладень стала доповнена реальність, яку Тім Кук ще в лютому назвав не менш важливим проектом, ніж робота над смартфонами. У цьому році основна увага була зосереджена на фреймворку для створення додатків з доповненою реальністю ARKit, а також на роботі над окулярами доповненої реальності, на які компанія отримала патент.
 
Ще один пріоритетний напрямок для Apple – створення безпілотних автомобілів. Перші звіти за проектом містять інформацію про те, що компанія надасть комплексне рішення, тобто створить сам автомобіль, програмне забезпечення та необхідні сервіси. Але потім в Apple вирішили зосередиться тільки на ПЗ. У квітні в Каліфорнії була отримана ліцензія на тестування трьох машин з новою моделлю управління.
 
Крім класичних інвестицій в iPhone, iPad і Mac, Apple вкладає гроші в розробку переносних пристроїв, аналізуючи успіх смарт-годинників і фітнес-трекерів серед користувачів.
У VIBER ТЕПЕР МОЖНА ЗМІНИТИ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ СВОГО АККАУНТА
14 Серпня 2017
45 (1)

Довгий час така функція, як зміна прив’язаного до Viber номера телефону, була недоступна користувачам. Якщо ви з якихось причин хотіли прив’язати новий номер до свого облікового запису, то, фактично, це означало створення нового облікового запису з втратою чат-історії та інших даних. Однак тепер, з новою версією програми, така можливість з’явилася.
 
Якщо користувач змінює номер, а пристрій (смартфон або планшет) залишається, то чат-історія, стікери і т. д. будуть автоматично закріплені за новим номером.
 
Якщо ж змінюється і номер, і пристрій, то користувачеві доведеться спочатку поміняти номер у старому пристрої, а потім почати користуватися аккаунтом Viber зі зміненим номером телефону на новому пристрої
 
Люди в Viber-листі контактів користувача отримають повідомлення про зміну номера.
КИЇВ ПОВНІСТЮ ПЕРЕЙШОВ ВИКЛЮЧНО НА БЕЗГОТІВКОВУ СИСТЕМУ ОПЛАТИ ПАРКУВАННЯ
14 Серпня 2017

10 (2)
З 10 серпня, Київ повністю перейшов на безготівкову систему оплати паркування. Оплачувати стоянку на міських парковках тепер можна тільки через паркомат, за допомогою смс-повідомлень, мобільного додатка або за допомогою спеціального талона. Останні можна буде придбати в кіосках з пресою.

Це також означає, що будь-яка вимога паркувальниками оплати готівкою буде вважатися незаконною.

За словами Віталія Кличка, парковка на столичних стоянках у вихідні безкоштовна. Відповідна інформація розміщена на табличках, розміщених на кожному паркувальному майданчику міста.

До кінця року «Київтранспарксервіс» планує обладнати за новими стандартами всі майданчики для денної стоянки автомобілів. У ці ж терміни повинна бути розроблена єдина система адміністрування всіх наявних систем оплати парковки. Це дозволить паркувальним інспекторам в режимі реального часу отримувати інформацію щодо оплати стоянки за номером автомобіля незалежно від обраного водієм способу оплати.

Перший час інспектори нової служби будуть тільки інформувати і попереджати водіїв про необхідність оплати за послугу паркування. Повноваження штрафувати або евакуювати автомобіль у разі необхідності вони отримають тільки після прийняття Верховною Радою закону про впорядкування паркування.

FACEBOOK ЗАПУСКАЄ СВІЙ АНАЛОГ YOUTUBE
13 Серпня 2017
17 (1)

Facebook оголосив про запуск всередині соцмережі платформи Watch, яка нагадує YouTube. З її допомогою можна дивитися опубліковані в соцмережі ролики, а також зроблені професіоналами шоу.
 
Користувачі Watch зможуть підписуватися на нові відео від інших людей, брендів або видавців, а також знаходити ролики в категоріях на зразок «Найбільш обговорюване», «Що дивляться друзі» і так далі. На платформі з’являться оригінальні шоу і трансляції від Major League Baseball, National Geographic, NASA, Billboard і інших компаній.
 
Партнери, які будуть створювати відео для Watch, отримають 55% від рекламних доходів майданчики – це більше, ніж у YouTube, яка віддає авторам роликів 45%.
 
На момент презентації Watch була доступна тільки невеликій частині користувачів і творців відео на території США. Коли майданчик з’явиться в інших регіонах, поки невідомо.
 
Глава Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія вірить в можливість переосмислити різні речі через призму створення спільнот – в тому числі, це стосується перегляду відео.
 
У 2016 році Facebook додала у свої мобільні додатки окрему вкладку для відео, однак в ній були зібрані ролики, який користувач вже бачив або міг побачити в своїй стрічці новин.
НІМЕЧЧИНА І ФРАНЦІЯ УСУНУТЬ ПОДАТКОВІ ЛАЗІВКИ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ АМЕРИКАНСЬКИМИ ТЕХГІГАНТАМИ
13 Серпня 2017
Франція співпрацює з Німеччиною в розробці реформ Європейського союзу, спрямованих на перекриття лазівок, які використовуються такими технологічними компаніями США, як Amazon, Apple, Facebook, Google, щоб мінімізувати податки, застосовуючи тактику, яка забезпечує іноземним юридичним особам переваги на локальному ринку.
 
Міністр фінансів Франції Бруно Ле Мейр заявив в п’ятницю, що Франція запропонує «простіші правила» для «реального оподаткування» технологічних фірм.
 
Франція і Німеччина вже обговорювали питання оподаткування і можливі пропозиції на спільному засіданні кабінетів міністрів минулого місяця. Представник міністерства фінансів Німеччини Денис Колберг повідомив в понеділок, що обидві країни займуться розробкою конкретних пропозицій після того, як 24 вересня в Німеччині пройдуть національні вибори.
 
Нещодавнє розслідування Європейською комісією податкової практики Apple показало, що, компанія незаконно занижувала свій прибуток від господарської діяльності в Європі, що призвело до недоплати податків в розмірі 13 млрд євро, які були стягнуті на користь Ірландії. Ірландія була звинувачена в наданні незаконних податкових пільг американській компанії, що дозволяло тій платити менше податків, ніж конкурентам. І Apple, і Ірландія оскаржили рішення Єврокомісії.