Basic Group

GOOGLE ASSISTANT ЗМОЖЕ СТАТИ ВАШИМ ОСОБИСТИМ ПЕРЕКЛАДАЧЕМ

 12 (1)
 
В рамках презентації Google Developer Days компанія продемонструвала, що Google Assistant тепер набагато краще працює з контекстом, завдяки чому навчився відповідати на більш складні питання і став більш корисним в подорожах.
 
Одна з найцікавіших можливостей Google Assistant – це новий режим перекладача. У ньому помічник перекладає всі ваші слова на вибрану мову.
Також представник Google Бехшад Бехзада (Behshad Behzadi) продемонстрував, як Google Assistant навчився працювати з контекстом. Штучний інтелект запам’ятовує ваші минулі запити і на їх основі персонолізує майбутні результати пошуку.
 
Співробітник компанії спершу зробив запит «зображення з Томасом», і помічник показав картинки з Паровозиком Томасом. Потім Бехзада попросив знайти склад футбольного клубу «Баварія», одним з гравців якого є Томас Мюллер (Thomas Müller). Після цього на запит «зображення з Томасом» Google Assistant почав показувати фотографії футболіста.
 
Компанія продемонструвала, що Google Assistant став відповідати на питання швидше, краще розпізнавати голос і в певних сценаріях ефективніше використовувати пошук.