Basic Group

GOOGLE ASSISTANT ЗАГОВОРИТЬ РОСІЙСЬКОЮ

63 (1)
Запущений у 2016 році віртуальний помічник Google Assistant, що прийшов на зміну Google Now, незабаром стане доступний російським користувачам. До цього сервіс працював тільки англійською, французькою, німецькою, хінді, індонезійською, італійською, японською, корейською, португальською та іспанською мовами. Вже зараз деякі користувачі можуть випробувати роботу асистента російською.
 
Google проводить закрите бета-тестування російської версії Google Assistant. У тесті беруть участь деякі «місцеві експерти» з сервісу Google Maps. Один з користувачів, який отримав доступ до беті, опублікував скріншоти з демонстрацією роботи Google Assistant російською.
 
Google Assistant є аналогом Siri від Apple. Користувач може вести бесіду з помічником, шукати з його допомогою інформацію в Інтернеті, управляти смарт-технікою, замовляти товари та багато іншого. Які з функцій асистента будуть доступні російським користувачам – поки невідомо.
 
Крім того, на виставці CES 2018 було оголошено, що Google Assistant тепер буде доступний на більшій кількості пристроїв. Серед них смарт-дисплеї, що є аналогами Amazon Echo Show, і нові моделі телевізорів, в тому числі від Xiaomi і LG. Також помічник Google з’явиться в Android Auto.