Basic Group

GOOGLE ВИРІШИВ ЗАКРИТИ ПРОГРАМУ GOOGLE DRIVE ДЛЯ ПК І MAC

39 (1)
Google назвав додаток Google Drive для настільних комп’ютерів застарілим
 
На сьогодні додаток Google Drive офіційно застарів. Про це оголосив Google у своєму блозі. Підтримка буде відключена 11 грудня і додаток повністю відключиться 12 березня 2018 року. Користувачі, які все ще використовують додаток, в жовтні почнуть бачити повідомлення про те, що програма «йде». А компанія буде направляти клієнтів до однієї з двох замін в залежності від того, чи є вони споживачами або бізнес-користувачами.
 
В Google тепер є два досить нових інструменти для резервного копіювання ваших даних або доступу до файлів в хмарі. Існує Backup and Sync, споживчий додаток, який замінює як автономні програми Google Drive, так і додатки Google Photos Uploader. Він пропонує практично ту ж функціональність, що і Drive, і працює практично так само.
 
На корпоративній стороні Google розгорнув Drive File Streamer, що економить місце на вашому локальному диску, забезпечуючи при цьому доступ до «всіх ваших файлів Google Drive на вимогу прямо з вашого комп’ютера». Це набагато більш елегантний і інтегрований підхід.