Basic Group

FACEBOOK ЗАПУСТИВ НОВИЙ СОЦІАЛЬНИЙ СЕРВІС ДЛЯ ВЛАСНИКІВ VR-ШОЛОМІВ OCULUS

21
Соціальна мережа Spaces дозволить спілкуватися з друзями у світі віртуальної реальності
 
В ході конференції для розробників F8 компанія Facebook представила бета-версію соціальної мережі в форматі віртуальної реальності, що отримала назву Facebook Spaces.
 
Проект доступний тільки для власників шоломів Oculus Rift і контролерів Touch. Сервіс допоможе користувачам взаємодіяти один з одним у віртуальній реальності, використовуючи голос і жести.
 
У VR-соцмережі користувачі представлені у вигляді аватарів, які копіюють їх зовнішність, грунтуючись на фотографії в профілі. Аватари можуть передавати деякі емоції власників. Також користувачі зможуть налаштовувати зовнішній вигляд своїх аватарів.
 
У Spaces можна спілкуватися з іншими людьми, малювати, дивитися 360-градусне відео, робити VR-Селфі своїх аватарів та інше. Намальовані у віртуальному просторі об’єкти перетворюються в об’єкти, які можна там і використовувати.
 
На поточному етапі в одній сесії спілкування в VR-форматі можуть взяти участь не більше чотирьох чоловік. Користувачі також можуть телефонувати друзям через Mesenger, в тому числі тим, які не мають змоги приєднатися до віртуального спілкування, і організувати для них двомірну трансляцію того, що відбувається.
 
Нагадаємо , що Facebook представив використовувані в Spaces технології в жовтні 2016 року. Тоді Марк Цукерберг продемонстрував 3D-аватари разом зі співробітниками Oculus VR.