Basic Group

APPLE МАЄ НАМІР ПОСТУПОВО ПОЗБУТИСЯ ITUNES

45

Чутки про те, що Apple планує закрити iTunes ходять досить давно. На початку березня 2018 року в мережу потрапило листування співробітників корпорації, згідно з якою сервісу дійсно залишилося зовсім небагато. Про це повідомляє U.K. Metro.
 
Деякі представники музичної індустрії отримали листи з Apple, які повідомляють про припинення підтримки формату iTunes LP, створеного корпорацією для інтерактивного оформлення альбомів. Незважаючи на те, що цей сервіс ніколи не користувався великою популярністю, його закриття може призвести до зупинки роботи всього iTunes.
 
«Apple більше не братиме нові заявки на iTunes LP після березня 2018 року. Наявні альбоми будуть поступово вилучатися з магазину до кінця року. Користувачі, які встигли придбати альбом з сервісу iTunes LP, зможуть завантажити його за допомогою iTunes Match », – йдеться в листі.
 
Закриття iTunes LP вписується в стратегію Apple, яка має намір розвивати потоковий продаж музики. Згідно з дослідженнями, до 2020 року підписку на той чи інший музичний сервіс оформлять близько 221 мільйона чоловік. На початку 2018 року загальна кількість користувачів подібних ресурсів становило 106,3 мільйонів.
 
Apple Music стрімко нарощує аудиторію. Щомісяця число передплатників збільшується приблизно на п’ять відсотків. Якщо зростання не сповільниться, сервіс Apple цілком може обігнати за популярністю Spotify, який поки лідирує в США.