Basic Group

APP STORE ЗНОВУ Б’Є РЕКОРДИ

92

Віце-президент Apple Філ Шиллер повідомив про те, що магазин додатків App Store побив черговий рекорд, заробивши понад 890 000 000 доларів у період свят.
 
Всього за тиждень власники пристроїв Apple витратили майже мільярд доларів на програми. Більш того, майже 300 мільйонів з них припало на новорічну ніч.
 
Філ Шиллер також додав, що за 2017 рік розробники додатків заробили 26.5 мільярдів доларів. Це на 30% більше, ніж в попередньому році. У сумі з 2008 року розробники отримали 86 мільярдів доларів.
 
Також представники Apple повідомили про те, що в App Store опубліковано близько двох тисяч додатків, що підтримують технологію ARKit. Хоча незалежні аналітики нарахували не більше тисячі.
 
Pokemon GO знову повернувся в топ-чарти App Store 21 грудня відразу після появи підтримки оновленої технології доповненої реальності ARKit, що дозволяє по-новому поглянути на ігровий процес. Зараз покупці можуть випробувати близько 2 000 ARKit-додатків.
 
За словами Шиллера, головне досягнення компанії за минулий рік – редизайн App Store в iOS 11. Саме завдяки оновленому магазину додатків корпорації вдалося вийти на новий рекорд.